Ne pare rau, vizionarea acestei pagini nu este posibila in Internet Explorer 6, 7.
Pentru a explora continutul citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
Pentru a beneficia de experienta completa a sitului citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
Continua pe Citynews.ro
×
inchide
Go to TOP
Miercuri, 02 Iul. 2014, 13:26
0
4307

Programul complet al meciurilor din turul Ligii 1, ediţia 2014-2015

Astăzi a fost stabilit la sediul Ligii Profesioniste de Fotbal programul Ligii 1, ediţia 2014-2015. Toate meciurile se vor vedea în direct şi în exclusivitate la posturile de televiziune LOOK TV şi LOOK Plus.

ste
Video 2: 
Video 3: 
Video 4: 

Etapa I, 26 iulie

Rapid Bucureşti - Steaua Bucureşti

CS Universitatea Craiova - Pandurii Târgu Jiu

CFR Cluj - Ceahlăul Piatra Neamţ

ASA Târgu Mureş - Universitatea Cluj

Concordia Chiajna - Astra Giurgiu

Dinamo Bucureşti - Oţelul Galaţi

FC Braşov - Petrolul Ploieşti

FC Botoşani - Gaz Metan Mediaş

CSMS Iaşi - FC Viitorul

 

Etapa a II-a, 2 august

Steaua Bucureşti - CS Universitatea Craiova

Pandurii Târgu Jiu - CFR Cluj

Ceahlăul Piatra Neamţ - ASA Târgu Mureş

Universitatea Cluj - Dinamo Bucureşti

Astra Giurgiu - FC Braşov

Oţelul Galaţi - Concordia Chiajna

Petrolul Ploieşti - FC Botoşani

Gaz Metan Mediaş - CSMS Iaşi

FC Viitorul - Rapid Bucureşti

 

Etapa a III-a, 9 august

Rapid Bucureşti - Gaz Metan Mediaş

CS Universitatea Craiova - FC Viitorul

CFR Cluj - Steaua Bucureşti

Concordia Chiajna - Universitatea Cluj

Dinamo Bucureşti - ASA Târgu Mureş

FC Braşov - Oţelul Galaţi

FC Botoşani - Astra Giurgiu

CSMS Iaşi - Petrolul Ploieşti

Pandurii Târgu Jiu - Ceahlăul Piatra Neamţ

 

Etapa a IV-a, 16 august

ASA Târgu Mureş - Concordia Chiajna

Steaua Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu

Ceahlăul Piatra Neamţ - Dinamo Bucureşti

Universitatea Cluj - FC Braşov

Astra Giurgiu - CSMS Iaşi

Oţelul Galaţi - FC Botoşani

Petrolul Ploieşti - Rapid Bucureşti

Gaz Metan Mediaş - CS Universitatea Craiova

FC Viitorul - CFR Cluj

 

Etapa a V-a, 23 august

Rapid Bucureşti - Astra Giurgiu

CS Universitatea Craiova - Petrolul Ploieşti

CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş

Concordia Chiajna - Dinamo Bucureşti

FC Braşov - ASA Târgu Mureş

FC Botoşani - Universitatea Cluj

CSMS Iaşi - Oţelul Galaţi

Steaua Bucureşti - Ceahlăul Piatra Neamţ

Pandurii Târgu Jiu - FC Viitorul

 

Etapa VI-a, 30 august

ASA Târgu Mureş - FC Botoşani

Dinamo Bucureşti - FC Braşov

Ceahlăul Piatra Neamţ - Concordia Chiajna

Universitatea Cluj - CSMS Iaşi

Astra Giurgiu - CS Universitatea Craiova

Oţelul Galaţi - Rapid Bucureşti

Petrolul Ploieşti - CFR Cluj

Gaz Metan Mediaş - Pandurii Târgu Jiu

FC Viitorul - Steaua Bucureşti

 

Etapa a VII-a, 13 septembrie

Rapid Bucureşti - Universitatea Cluj

CS Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

CFR Cluj - Astra Giurgiu

FC Braşov - Concordia Chiajna

FC Botoşani - Dinamo Bucureşti

CSMS Iaşi - ASA Târgu Mureş

Steaua Bucureşti - Gaz Metan Mediaş

Pandurii Târgu Jiu - Petrolul Ploieşti

FC Viitorul - Ceahlăul Piatra Neamţ

 

Etapa a VIII-a, 20 septembrie

ASA Târgu Mureş - Rapid Bucureşti

Concordia Chiajna - FC Botoşani

Dinamo Bucureşti - CSMS Iaşi

Ceahlăul Piatra Neamţ - FC Braşov

Universitatea Cluj - CS Universitatea Craiova

Astra Giurgiu - Pandurii Târgu Jiu

Oţelul Galaţi - CFR Cluj

Petrolul Ploieşti - Steaua Bucureşti

Gaz Metan Mediaş - FC Viitorul

 

Etapa a IX-a, 27 septembrie

Rapid Bucureşti - Dinamo Bucureşti

CS Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

CFR Cluj - Universitatea Cluj

FC Botoşani - FC Braşov

CSMS Iaşi - Concordia Chiajna

Steaua Bucureşti - Astra Giurgiu

Pandurii Târgu Jiu - Oţelul Galaţi

Gaz Metan Mediaş - Ceahlăul Piatra Neamţ

FC Viitorul - Petrolul Ploieşti

 

Etapa a X-a, 4 octombrie

ASA Târgu Mureş - CFR Cluj

Concordia Chiajna - Rapid Bucureşti

Dinamo Bucureşti - CS Universitatea Craiova

FC Braşov - CSMS Iaşi

Ceahlăul Piatra Neamţ - FC Botoşani

Universitatea Cluj - Pandurii Târgu Jiu

Astra Giurgiu - FC Viitorul

Oţelul Galaţi - Steaua Bucureşti

Petrolul Ploieşti - Gaz Metan Mediaş

 

Etapa a XI-a, 18 octombrie

Rapid Bucureşti - FC Braşov

CS Universitatea Craiova - Concordia Chiajna

CFR Cluj - Dinamo Bucureşti

CSMS Iaşi - FC Botoşani

Steaua Bucureşti - Universitatea Cluj

Pandurii Târgu Jiu - ASA Târgu Mureş

Petrolul Ploieşti - Ceahlăul Piatra Neamţ

Gaz Metan Mediaş - Astra Giurgiu

FC Viitorul - Oţelul Galaţi

 

Etapa a XII-a, 25 octombrie

ASA Târgu Mureş - Steaua Bucureşti

Concordia Chiajna - CFR Cluj

Dinamo Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu

FC Braşov - CS Universitatea Craiova

FC Botoşani - Rapid Bucureşti

Ceahlăul Piatra Neamţ - CSMS Iaşi

Universitatea Cluj - FC Viitorul

Astra Giurgiu - Petrolul Ploieşti

Oţelul Galaţi - Gaz Metan Mediaş

 

Etapa a XIII-a, 1 noiembrie

Rapid Bucureşti - CSMS Iaşi

CS Universitatea Craiova - FC Botoşani

CFR Cluj - FC Braşov

Steaua Bucureşti - Dinamo Bucureşti

Pandurii Târgu Jiu - Concordia Chiajna

Astra Giurgiu - Ceahlăul Piatra Neamţ

Petrolul Ploieşti - Oţelul Galaţi

Gaz Metan Mediaş - Universitatea Cluj

FC Viitorul - ASA Târgu Mureş

 

Etapa a XIV-a, 8 noiembrie

Rapid Bucureşti - Ceahlăul Piatra Neamţ

ASA Târgu Mureş - Gaz Metan Mediaş

Concordia Chiajna - Steaua Bucureşti

Dinamo Bucureşti - FC Viitorul

FC Braşov - Pandurii Târgu Jiu

FC Botoşani - CFR Cluj

CSMS Iaşi - CS Universitatea Craiova

Universitatea Cluj - Petrolul Ploieşti

Oţelul Galaţi - Astra Giurgiu

 

Etapa a XV-a, 22 noiembrie

CS Universitatea Craiova - Rapid Bucureşti

CFR Cluj - CSMS Iaşi

Steaua Bucureşti - FC Braşov

Pandurii Târgu Jiu - FC Botoşani

Ceahlăul Piatra Neamţ - Oţelul Galaţi

Astra Giurgiu - Universitatea Cluj

Petrolul Ploieşti - ASA Târgu Mureş

Gaz Metan Mediaş - Dinamo Bucureşti

FC Viitorul - Concordia Chiajna

 

Etapa a XVI-a, 29 noiembrie

Rapid Bucureşti - CFR Cluj

CS Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

ASA Târgu Mureş - Astra Giurgiu

Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaş

Dinamo Bucureşti - Petrolul Ploieşti

FC Braşov - FC Viitorul

FC Botoşani - Steaua Bucureşti

CSMS Iaşi - Pandurii Târgu Jiu

Universitatea Cluj - Oţelul Galaţi

Etapa a XVII-a, 6 decembrie

CFR Cluj - CS Universitatea Craiova

Steaua Bucureşti - CSMS Iaşi

Pandurii Târgu Jiu - Rapid Bucureşti

Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Cluj

Astra Giurgiu - Dinamo Bucureşti

Oţelul Galaţi - ASA Târgu Mureş

Petrolul Ploieşti - Concordia Chiajna

Gaz Metan Mediaş - FC Braşov

FC Viitorul - FC Botoşani

Articole din aceeasi categorie
Finalul lunii iunie aduce în atenție ultimul act al Campionatului Național de Darts, în urma căruia se vor decide atât cei mai buni jucători din sezonul curent, dar și componența completă a lotului na
28 Iun. 2018
12:40
0
Cea mai bună națională de fotbal a României a revenit pe teren, în cadrul meciului demonstrativ de la Sports Festival, în care "Generația de Aur" a făcut spectacol cu "Legendele Barcelo
17 Iun. 2018
18:49
2
Simona Halep a adus victoria echipei României, duminică, contra echipei Elveției în FedCup.
22 Apr. 2018
16:13
1
Cluj Arena va găzdui în această vară o confruntare fotbalistică de legendă, în cadrul primei ediții a Sports Festival.
16 Apr. 2018
16:11
1
Nevoită să-şi dispute meciurile de pe teren propriu la Braşov, iar apoi la Ploieşti, Sepsi s-a întors în sfârșit acasă.
20 Mar. 2018
14:33
2

Post new comment

Adaugă comentariu nou

Conţinutul acestui câmp va fi considerat confidenţial şi nu va fi făcut public.

Filtered HTML

  • Adresele de situri web şi adresele de e-mail se transformă automat în linkuri.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Taguri HTML permiseŞ <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Liniile şi paragrafele sunt rupte automat.

Plain text

  • Etichetele HTML nu sunt permise.
  • Adresele de situri web şi adresele de e-mail se transformă automat în linkuri.
  • Liniile şi paragrafele sunt rupte automat.
Comentariile care conțin injurii, un limbaj licențios, instigare la încălcarea legii, la violență vor fi șterse.

Comentarii

01 Jan. 1970
02:00
01 Jan. 1970
02:00
01 Jan. 1970
02:00
Inchide